مدیریت چرخه حیات کاربران2 دسامبر 2018

در سامانه احراز هویت متمرکز پارسو، مدیر سیستم می‏‌تواند چرخه حیات کاربران را مدیریت نماید. از جمله امکانات موجود در پارسو جهت مدیریت چرخه حیات کاربران عبارتند از:

با راه‌اندازی سامانه احراز هویت متمرکز پارسو در یک سازمان علاوه بر اینکه راهکار احراز هویت متمرکز پیاده‌سازی می‌شود، یک مدیریت هویت (Identity Management) قدرتمند نیز ایجاد می‌گردد. در واقع پایگاه‌داده‌ای یکپارچه و متمرکز از همه کاربران سازمان ایجاد می‌شود. با داشتن چنین پایگاه‌داده‌ای از کاربران می‌توان به راحتی گزارش‌های متنوع آماری از کاربران تولید کرد. این گزارشات می‌تواند شامل اطلاعات کاربران از جمله جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و سایر اطلاعات دیگر شود.

در پارسو این امکان فراهم شده است که بتوان کاربران جدیدی که به سازمان اضافه می‌شوند و از قبل اطلاعات آنها موجود نبوده است را به پایگاه‌داده کاربران اضافه کرد. بنابراین برای هر کاربر جدیدی که به سازمان اضافه شود یک حساب کاربری جدید در پارسو ایجاد خواهد شد.

مدیریت حساب‌های کاربری در پارسو به صورت متمرکز انجام می‌شود. بدین معنی که عملیات اضافه کردن، حذف، تعلیق و فعال‌سازی حساب‌های کاربری به  دو صورت گروهی و یا موردی به راحتی قابل انجام است. به عنوان نمونه اگر کاربری به صورت موقت وارد سازمان شود، می‌توان یک حساب کاربری مهمان با طول عمر محدود برای این کاربر جدید ایجاد کرد. پس از خروج فرد از سازمان، حساب کاربری آن به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد. در صورتیکه بخواهیم یک حساب کاربری را به صورت موقت غیرفعال کنیم می‌توان با یک کلیک ساده آن حساب کاربری را تعلیق کرد.

مشتریان

تمامی حقوق برای پارسو محفوظ است. هر گونه کپی برداری ممنوع است.

Template Design:Dima Group